Strona głównaOferta → - Sprzątanie szpitali i gabinetów lekarskich

- Sprzątanie szpitali i gabinetów lekarskich

Oferujemy kompleksową obsługę obejmującą szeroki zakres usług utrzymania czystości powierzchni szpitalnych, sprzętu, naczyń, sterylizacji instrumentów chirurgicznych i narzędzi medycznych, a także dezynfekcji ścian, łóżek oraz elementów wyposażenia pomieszczeń zabiegowych i operacyjnych w tym:

  • sal operacyjnych "jałowych", przeznaczonych do przeprowadzania zabiegów wymagających najwyższego stopnia aseptyki
  • sal operacyjnych do zabiegów w polu zakażonym, stwarzających wysoką możliwość infekcji
  • sal do zabiegów w polu czystym, nie stwarzających większej możliwości zakażenia, używanych do przeprowadzania operacji i planowych zabiegów.
  • pomieszczeń o średnim zagrożeniu rozprzestrzeniania się infekcji - gabinety zabiegowe, sale pacjentów
  • stref o niskim zagrożeniu zakażeń 

Kadra zarządzająca i pracownicy posiadają profesjonalną wiedzę z zakresu sprzątania i dezynfekcji. Nasz personel jest na bieżąco szkolony w dziedzinie źródeł infekcji i sposobów przenoszenia zakażeń. Dbając o niezakłócony tok pracy personelu medycznego oraz o przyjazne dla pacjentów warunki pobytu stosujemy specjalistyczny sprzęt i odpowiednio dobrane urządzenia sprzątające.

Pracujemy w oparciu o dostosowane do specyfiki szpitala harmonogramy i plany higieny - gwarantując właściwy stan sanitarno-epidemiologiczny obiektu.

Pracownicy nasi na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe i wzbogacają wiedzę współpracując z Pielęgniarkami Epidemiologicznymi i lokalnymi stacjami Sanepidu.