Strona głównaOferta → - Pranie, serwis i dostawa odzieży roboczej

- Pranie, serwis i dostawa odzieży roboczej

Świadczymy usługi przemysłowego prania bielizny pościelowej, gastronomicznej i odzieży roboczej. Obecnie uruchamiamy osobny dział pralni dla obszaru szpitalnego.

Posiadamy nowoczesne skomputeryzowane i zautomatyzowane urządzenia pralnicze, dzięki którym gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług. Specjalizujemy się w praniu, wynajmie i serwisie odzieży roboczej i pracowniczej oraz bielizny. Zakres usług obejmuje: odbiór od Klienta, regularne serwisowanie polegające na praniu, naprawie (reperacji), pakowaniu oraz dostarczaniu do Klienta z ustaloną przez niego częstotliwością własnym transportem.

Oferujemy foliowanie, trwałe i estetyczne znakowanie techniką termozgrzewalną. Realizacja usługi poprzedzona jest dokonaniem pomiarów pracowników w celu dopasowania odzieży oraz naszyciem identyfikatorów.

Współpracujemy na stałe z polskim producentem specjalistycznej odzieży roboczej zapewniając każdy wzór potrzebnego Państwu ubrania roboczego lub specjalistycznego.

Na życzenie naszych Klientów możemy kompleksowo przejąć do obsługi gospodarkę magazynową, czyszczenie, reperacje, dostarczanie i zarządzanie odzieżą roboczą. Wpływa to korzystnie na optymalizację procesów zaopatrywania, zarządzania i w znaczący sposób obniża koszty funkcjonowania.