Strona głównaOferta → - Odśnieżanie dachów i placów

- Odśnieżanie dachów i placów

Jesteśmy jednym z liderów na rynku, który od wielu lat zajmuje się profesjonalnym odśnieżaniem powierzchni dachów obiektów wielkoformatowych .

Jako jedni z nieliczni posiadamy certyfikaty jakości, bezpieczeństwa oraz referencje największych firm dotyczące prac na wysokości. Wykonujemy usługi odśnieżania dachów dla firm polskich, niemieckich i francuskich. 

Dodatkowo specjalizujemy się w pracach na wysokości związanych z :

  1. czyszczeniem i myciem elewacji budynków
  2. myciem i czyszczeniem konstrukcji stalowych i linii technologicznych.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i posiadanym kwalifikacjom nasze usługi w tym zakresie wykonywane są na najwyższym poziomie. Inżynierowie naszej firmy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie przy organizacji i nadzorze w/w prac a wszyscy nasi pracownicy posiadają aktualne szkolenie bhp i badania lekarskie do prac na wysokościach. 

Wszystkie posiadane przez nas środki ochrony indywidualnej chroniące przed upadkiem posiadają ważne oraz niezbędne certyfikaty i atesty. Korzystamy z doświadczeń polskich i europejskich producentów uprzęży, lin asekuracyjnych, lin kotwiczących oraz ABS. Posiadamy na wyposażeniu najnowszy sprzęt do prac na wysokości oraz do odśnieżania powierzchni dachów. 

Nasi inżynierowie w wyniku prowadzonych prac badawczych i projektów racjonalizatorskich dostosowali wykorzystywany sprzęt i urządzenia tak - by zapewnić bezpieczeństwo naszych pracowników i maksymalnie zminimalizować możliwość uszkodzenia urządzeń i poszycia dachów.