Strona główna → O spółce

O spółce

Zapraszamy do zapoznania się z zespołem ludzi tworzących firmę , ofertą usług, misją i najważniejszymi wydarzeniami, które wpisują się  w historię Spółki.

Delta Plus Sp. z o.o. to Spółka o ugruntowanej pozycji i posiadająca wieloletnie doświadczenie  na rynku usług. Od początku działalności rozpoczętej w 1999r. pracuje tu zespół młodych, ambitnych oraz doświadczonych ludzi, którzy dbają o jakość  i terminowość realizowanych usług .Każdy projekt jest traktowany przez naszą Spółkę indywidualnie i realizowany jest z doświadczonym personelem zarządzającym. Wykonywany jest w sposób najbardziej dostosowany do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Oferujemy Państwu przy tym doradztwo, określamy metody i wspólne cele by usługa końcowa była zrealizowana na najwyższym poziomie.

Jako pierwsi na lokalnym rynku wprowadziliśmy całodobową usługę  serwisu sprzątającego. Jesteśmy liderami w przemysłowym czyszczeniu linii produkcyjnych, myciu elewacji budynków , czyszczeniu elementów przemysłowych ze stali szlachetnej i aluminium.

We wrześniu 2004 roku uruchomiliśmy oddział w Warce, który jest systematycznie rozbudowywany i wzbogacany nowymi rodzajami usług m.in. kompleksowe czyszczenie i  pianowanie linii technologicznych, kompleksowa pielęgnacja terenów zielonych.

Dwa lata później, w maju 2006 roku utworzyliśmy oddział w Starachowicach, który prowadzi bieżącą działalność w zakresie czyszczenia i mycia linii technologicznych.

Obecnie tworzymy odział w Kozienicach i wprowadzamy nowe usługi  m.in. pranie odzieży roboczej oraz mycie ciśnieniowe kostki brukowej. 

 Wszystkie nowe działania wsparte są obszerną kampanią wizerunkową naszej Spółki.

Zapraszamy na nasze forum dyskusyjne, które pomyślane zostało jako miejsce wymiany informacji, komentarzy  oraz możliwości zaproponowania Państwu nowych usług.

Za jego pośrednictwem nasi Klienci  już od pięciu lat na bieżąco obserwują  najważniejsze wydarzenia z działalności Spółki oraz posiadają bezpośredni dostęp naszych usług.

Bieżąca współpraca z uznanymi markami korporacyjnymi  nauczyła nas solidności, jakości oraz ciągłego dążenia do wyznaczonych celów.  To wszystko składa się na gwarancję jakości i skuteczności świadczonych przez naszą Spółkę usług. Zapraszamy